Otomatik Halı Yıkama Makinesi

OTOMATİK HALI YIKAMA MAKİNESİ

Halı yıkama da son zamanlarda otomatik halı yıkama makine ile halı yıkama yaygınlaştı tabi bu söylediğimiz bu işi kendine meslek edinmiş müşterilerine saygı duyan kazandığı her kuruşun helal olması için mücadele eden meslektaşlarımız için geçerli. Yoksa sezonluk olarak her sene sadece yaz aylarında kendisine ek gelir olsun diye bu işi yapan şahıslar için geçerli değil.

Otomatik halı yıkama makinesi işimizi kolaylaştıran ve işimizin daha iyi olmasını sağlayan en önemli makinelerden birisi insan faktörünü ortadan kaldıran bir makine tabi günümüzde bu makinelerin çok farkı var mı derseniz en önemli özelliği ne derseniz fırça adetleri ve sayısı şuan kullanmış olduğumuz makinede 15 fırça bulunmakta. En az 4 fırçalı yapılmaktadır. Fırça sayısı ne kadar çok olursa halınızın size temiz gelme oranı o derece artmaktadır.

Otomatik makinenin şasesi krom paslanmaz çelik yada daldırma galvaniz olanları en çok tercih edilenleri, demirden de yapılanları mevcut ancak suyun içinde demirin ömrü çokta fazla olmuyor.

Makinemizin en önünden başlayarak
1 adet silindir fırça
4 adet dairesel fırça
2 adet silindir fırça
4 adet dairesel fırça
1 adet balık sırtı
3 adet silindir fırça
1 adet tazyikli durulama
1adet alt yıkama fırçası
Makinemizin tasarımı bu şekilde oluşmaktadır bu tasarımın içindeki her fırçanın rolü çok önemlidir ve düşünülerek yapılmıştır halınızın dibindeki pislik ve mikroplara ulaşıp yok etmemiz için her biri mükemmel olmak zorundadır her birinin fırça kalınlığı mikronları farklıdır uzunlukları dönüş yönleri farklıdır halı yıkama sıradan bir iş değildir. Kalite ayrıntıda gizlidir. İşimizi seviyoruz ve müşterilerimizi önemsiyoruz