Gölbaşı Halı Yıkama

GÖLBAŞI HALI YIKAMA

Gölbaşı Halı Yıkama, hizmet kalitesi ile öne çıkan, modern halı yıkama hizmetini tüketiciye ulaştıran kurumsal bir firmadır. Tüm hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti çerçevesinde yürütmekteyiz. Müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli şekilde halı temizliğini ulaştırmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz. Tesisimizde son sistem halı yıkama makineleri ile halılarda maksimum temizlik elde etmekteyiz. Fabrikamızda tam otomatik 15 fırçalı bantlı sistem halı yıkama makinesi bulunmaktadır kullanmış olduğumuz makinemizin bir ucundan halınızı veririz diğer ucundan yıkanmış ve durulanmış olarak pırıl pırıl alırız makineden çıkan halılar kurutma makinesine gönderilir kurutma makinesinden %95 kuru çıkan halılarınızı tekrar kontrol masasına alarak çıkmayan lekesi varsa masada lekesi çıkartılır ve tekrar yıkamaya alınarak yıkama işlemi yenilenir daha sonra havalandırma odalarında kalan %5 kısım için havalandırılır sonrasında hav ve toz alma makinesinde halılarınız son kontrolü ve süpürme işlemi gerçekleşir size halılarınız pırıl pırıl teslim edilir.

Kalite Kontrol: Ankara Gölbaşı en iyi halı temizleme firmasına gelen halılar ön kontrolden geçer ve leke tespiti yapılır, gerekirse müşteri bilgilendirilir. Yıkama sonrası kurutma odalarından çıkan halılar tekrar kalite kontrolünden geçer ve sorunsuz olanlar teslimat için depoya gönderilir. Kontrolden geçmeyen halılar ise tekrar yıkamaya gönderilir.
Doğal biyolojik Şampuan: Halı yıkamada en önemli ayrıntılardan biri de şampuandır. Doğal olmayan kimyasal yoğunluktaki şampuanlar her ne kadar iyi temizlediği sanılsa da zamanla halıda kalıcı hasarlar oluşturur halınızda yapışkan kalıntı bırakan bu kimyasallar halınızın çok daha hızlı kir tutmasını sağlar. Oysaki doğal şampuanlar en hassas halılarda bile sorun çıkarmadan temizlik sağlar.
Hızlı Servis: Araç filomuz ile gölbaşı ilçesinin her noktasına zamanında ulaşarak halı siparişi alıyor ve yıkanan halıları yine zamanında teslim ediyoruz. Firmamız gölbaşı ilçesinde aranan bir firma olmayı başarmıştır.