Dikmen Halı Yıkama

Dikmen halı yıkama olarak her geçen gün hizmetlerimizi günün koşullarına ve teknolojisine uygun şekilde geliştirmeye özen gösteriyoruz.

Sonbahar ve Kış aylarında yoğun olarak kullanılan halılarımız, yaz aylarında evlerin önündeki beton bölgelerde çeşitli bulaşık deterjanları ile yıkanarak, sert metaller yada tahtalar ile köpüğün atılması ve bol su ile durulanmasını sanırız hepimiz biliyoruz. Herhangi bir köpüklü temizleyici ve halıları sert şekilde sudan arındırmak, zamanla yıpranmasına ve bazı bölgelerinin dökülmesine sebep olacaktır. Yıkama, kurutma evinize tekrar getirme oldukça yorulmanızı sağlayabilir.
Sizler için halılarınızdaki her türlü lekeleri ortadan kaldırabilecek, sanayii tipi yıkama ve kurutma makinalarımızın olduğunu, kumaş yapıları, lekelenme çeşitliliği ve ne kadar acil yıkanması gerektiği konusunda istekleriniz olursa olsun, biz hep yanınızdayız. Merdiven altı değil, kurumsal şirketimiz, 2003’den itibaren kurulan ve büyümeye devam eden faaliyet alanlarımız ile titiz bir çalışma için bizleri tercih ediniz.
Kaliteli halı yıkama şampuanları ile anti statik, antialerjik ve anti bakteriyel özelliklerinin yanı sıra ufak lekelerden, derinlemesine işleyen ve görünüşü bozan sorunları ortadan kaldırmak için gerçek ve etkili yöntemlerimiz ile halılarınızı ilk günkü duruma yakın seviyelerde teslim etmek amacındayız. Tecrübemiz, markamız ve kalifiyeli personellerimiz ile tarihi, eski, el dokuma yada fabrikasyon halılarınız için göreve hazırız.

 

Halılar Neden Yıkanmalı ?

Dikmen halı yıkama olarak halıların neden yıkanması gerektiğini anlatmak isteriz.

Evimizde sadece bizlerin aile bireylerinin yaşadığını zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Tekrar düşünün ve gözden geçirin.Evlerimizde milyonlarca toz akarları ve diğer mikro organizmalar barınmaktadır.

Çoğu zararsız ve hayatın bir parçasıdır. Ancak bir kısmı ise zararlı ve alerjiktir.

Bu canlılar cansız deri ile beslenir ve yatak koltuk ve halılarımızda ve benzeri yerlerde yaşarlar.

Çocukların ilk yılında yoğun ve fazla şekilde ev toz akarlarına maruz kalması ömür boyu devam edecek alerjik sorunlara sebep olacaktır. Bunun tedavisi yoktur. Ancak semptomları giderici çözümleri vardır.

Bu yabancı cisimler nemi tozu severler genellikle koltukların boşlukları, yatakların üst kısmı ve halıların aralarında barınırlar. ”Araştırmalar göstermiştir ki 2 yıllık bir yastığın ağırlığının %10 nunu bu yabancı cisimlerin toz akarların ağırlıkları oluşturmaktadır”

Artık günümüzde bir çok halı yıkama firması var ve insanlar halılarını kendileri yıkama zahmetinden kurtulmaktadır. Kaliteli bir halı yıkama firması istiyorsanız halı yıkama dikmen olarak bizi tercih etmeniz yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra kullanılan şampuan ve yıkamanın antibakteriyel olması da işin önemli noktalarındandır. Halının uzun ömürlü olmasının yanında parlak görünümü günümüz makine ve teknolojileriyle mümkündür.

Halımı Ne Sıklıkla Yıkatmalıyım ?

Çankaya dikmen halı yıkama olarak halınızı ne sıklıkta yıkatmanız gerektiğine öncelikle sizin karar vermeniz gerek.Bu durum evinizin aktif veya pasif oluş durumuna göre değişkenlik gösterir.

Bu aktiflik pasiflik nedir ? örneğin, çocuklu veya evcil hayvan sahibi iseniz 6 ayda bir yani senede 2 defa komple halılarınız yıkanmalıdır.
Pasif bir eviniz var ise 9-12 ay da bir temizletmek gerekir.

Halı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Dikmen halı yıkama Halı ve kilim seçiminde öncelikli olarak ekonomik bütçemize göre seçim yapmanız gerektiğini düşünmekte. Günümüzde bir çok halı ve kilim modeli belirli ücretlere satılmaktadır.

Günümüzde en çok kullanılan zemin kaplama ürünü olan halılar çok çeşitli ve zengin ürün yelpazesine sahiptir.

Kullanım Alanları

Evinize uygun bir halı almadan önce halıyı evinizin hangi bölgesine alacaksınız, evin ortak kullanım alanımı yoksa sürekli gelip geçerken bile kullanabileceğimiz bir alanmı.
Evimizin salonunda mı yoksa balkon önündemi direk güneş ışıklarına maruz kalacak cam önünde mi.

Halı alırken çok ince düşünmeli ve işinde uzman firmayla çalışılmalısınız.

Renk

Kapladığı alan ve ebatlarını düşündüğümüzde evimizin dekorasyonun da büyük pay sahibi olan halılar çok fazla renk ve desene sahiptir.Yine kişisel zevklere görede değişiklik gösterebilir.

Ancak evinizin kullandığınız odasına göre evinizin konumuna göre bu durum değişecektir. Evinizin daha ferah bir havaya bürünmesi için açık renk tercih edilmelidir.yada çocuk odası için çabuk kirlenebilecek olduğundan açık renk yerine koyu renk tercih edilmeli.

Desenler

Evimizin odalarına ayrı bir hava katmak için mükemmel tercihler mevcut, tarihimizde mevcut olan halı kullanımı için muhteşem motif ve desenler bulunmaktadır.

İplikler

İplik halının ana unsurudur. Halı yapımında kullanılan ipliğin cinsi ve yapım şekli halının mevcut kalitesini belirler. Halıların neredeyse tamamı yani %96’sı sentetik iplikle üretilmektedir.

Dikmen Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Dikmen Halı Yıkama ve Dikmen Koltuk Yıkama olarak biz müşterilerimizin memnuniyetini en iyi şekilde sunduğumuz halı yıkama hizmetimizle kazanmayı hedef bildik ve bunun için çağın gerektirdiği her türlü yeniliği teknolojiyi yakından takip edip kendimize anında uyguluyoruz.Halı temizliği konusunda en önemli konulardan bir tanesi şüphesiz ki halı yıkama teknikleridir halılarınızın temizlenmiş ve parlak gelmesini umuyoruz ki tüm ev hanımları ister ancak nice halı yıkama firmalarına iş versenizde zaman zaman istediğiniz sonucu alamassınız ancak bizden sizlere bir kaç tavsiye olucak bunları uygularsanız eğer  halı yıkama işleminde ilgili firmadan olumlu sonuç alma şanşınız artacaktır.

Neden Mi ? Çünkü;

Halı yıkama firmaları genelde aşağı yukarı aynı makina ekipmanlarına sahip olmakla beraber bazı yıkama teknikleri ve müşteri potansiyeline göre hizmet kalitesi sunar,dikmen halı yıkama olarak sizlere tavsiye ediyoruz ki halılarınızı halı yıkama firmasına teslim ederken kesinlikle pazarlık etmeyiniz ve kesinlikle indirim istemeyiniz diyeceksiniz ki indirim olmassa olmaz bunu istemeyiniz çünkü halı yıkama işlemi son derece zahmetli ve bir çok aşamadan sonra başarıya ulaşılan bir konudur bu yüzden bir halı yıkama firmasının sizlere en iyi hizmeti vermesini istiyorsanız bütçeniz dahilinde ucuz halı yıkama işlemi yapan firmalardan uzak durunuz aksine fiyat politikası yüksek firmalar ile seçime başlayınız çünkü maliyet düştükçe kalitede düşeceğinden dikmen halı yıkama olarak kesinlikle fiyata odaklı olmayın ve mümkün kalmadığınız sürece indirim için pazarlıklar yapmayınız biliniz ki pazarlık sonucu indirim yapan firmaların çoğu müşteriden istediği fiyatı alamadığında halı yıkama işleminde bazı durumlarda kısıtlama yapar nasıl mı ?

1- Halı yıkama konusunda lekelerin daha iyi çıkarılması için yıkama şampuanı ham maddesine yani 225 kg lık hammadde bidonunu normal şartlarda 70 tl ye maal edebilir 150 tl yede maal edebilir sizler pazarlıksız direkt liste fiyatını öderseniz eğer firma bir süre sonra deterjan maliyetini yukarı çıkarabilir ancak sizler sürekli pazarlık halinde olursanız yıkama firması bir süre sonra yıkama maliyetlerini düşürme yoluna gidebilir örnekde verdiğimiz gibi hammadde varil maliyetini 70 tl ye çekebilir  halı sıkma işlemini normal şartlarda 2 defa tekrarlıyorsa maliyeti düşürmek adına tek sefere indirebilir ve burda yazamadığımız bir çok mide bulandırıcı konu ve olaylar her zaman ucuz halı yıkama firmalarında sıkça görülen olay ve durumlardır siz ce 5-10 tl gibi indirim almak adına bu denli kalitesiz firmalarla çalışmak uygun mudur ?

2- Halı yıkama işlemin de halılarınız için en iyi hizmet verilsin isterseniz bir diğer durum halı yıkama konusunda bazı firmaların arıtma suyu kullanmasıdır yani maliyeti düşük halı yıkama firmalarında görülen durumlardan bir taneside arıtma suyu kullanımıdır bu yüzden halı yıkama firması tercih ederken mutlaka fiyat politikası yüksek firmalarla çalışmanızı tekrar tekrar öneriyoruz…

3- Halı yıkama dikmen olarak bir konu daha var ki oda halı yıkama firmalarında ucuz firmalara yönelmek bir nebze şu yüzden olumsuz durum oluşturur pahalı ve değerli halılarınız herhangibir bozulmaya uğrasa bile bu bozulma ister firma hatası isterse halı üretim hatasından da olsa fiyat politikası ucuz firmalar genelde her türlü bahane ile bozulmuş durumda ki halıların mali yükümlülüğünü gideremez bu yüzden halı yıkama firmasında halılarınız garantili bir hizmet ekibine teslim etmek istemekden çekinmeyiniz dikmen halı yıkama olarak tüm işlemler kontrol altında olduğundan bizlere güvenebilirsiniz…

Halı yıkama dikmen bölgesinde hizmet vermek  profesyonellik gerektiren bir iştir ve biz bu işi en iyi yapan firmalardan biriyiz. Ekibimiz,kalitemiz,hizmet anlayışımızla biz kendimize güveniyoruz. Geniş kapasitemizle tüm müşterilerimize anında hizmet veriyor ve en iyi koşullarda halılarını kısa bir süre içersinde en iyi kalite ile temizleyip iade ediyoruz.

Halı yıkama konusunda sizlere ankara çankaya dikmen semtinde hizmet vermekden gurur duyuyoruz…Sizlerden gelen istek,dilek,öneri,şikayet gibi her türlü konuyu anında hızla değerlendirip sonuca ulaştırmakdayız…Bizleri her konuda çekinmeden arayabilirsiniz bizler sizlerden gelen tüm istekleri anında değerlendirip sonuca ulaştırmak için burdayız…Dikmen halı temizleme firmalarından en kapsamlısı hangisi derseniz bir çok kişi yada kişiler her zaman kendi halı yıkama firmalarını yüceltir ancak bizler kendimizi yüceltmek yerinde bu kredi notunu sizlere sunuyoruz sizler bizlere şimdiye kadar güvendiniz güvenmekde haklısınız çünkü dikmen halı yıkama çankaya firması yıkama kalitesini bir üst seviyeye taşıdı neden mi ? en kapsamlı hizmet sloganıyla her geçen ay hizmetinde bir adım öne çıkan dikmen halı temizleme her sene rutin olarak yıkama teknolojilerini aylık gelişimden ayrı olarak yeniler hizmet kalitesi olarak sizlere en hızlı hizmeti sunan ankara halı yıkama dikmen firması sizlere her zaman en uygun hizmeti sunmakdan vazgeçmeyecek…

Gerek dikmen halı yıkama gerekse dikmen koltuk yıkama temizleme konusunda her zaman bizlere güvenebilirsiniz.

 

 

Overlok

Overlok, eskimiş, çürümüş, yıpranmış halılarınız için yapılan bu işlem ayrıca duvardan duvara kaplı halıfleksler içinde yapılmaktadır. İsteğinize göre yüzlerce ip rengi ile Bingo Halı Yıkama halı overlok hizmetini sizlere sunmaktadır.

Ayrıca desen ortalarında yırtılmış halılarınız için ise bant kaynağı dediğimiz sıcak yapışkan ile şerit halinde halınızın orta bölümündeki yıpranmalarında bant kaynağı ile telafi etmek mümkündür. Bu işlemler sadece makine halıları için yapılmalıdır.

Dikmen halı yıkama ve overlok olarak her geçen gün hizmetlerimizi günün teknoloji ve koşullarına uygun şekilde geliştirmeye özen gösteriyoruz.

Halı yıkama Dikmen firması olarak 2003 yılında bu yana hizmetlerimizin kalitesini artırarak siz dikmen semti sakinlerine kaliteli hizmeti uygun fiyata sizlere sağlamak için ar-ge çalışmalarımızı yapıyoruz. Halı Yıkama nın bu denli yaygın olduğu ülkemizde işini doğru yaparak insan odaklı çalışmayı kendimize ilke edindik.

Evinize apayrı bir hava katan, halılarınıza hak ettiği değeri vererek biz Dikmen Halı Yıkama firmasına veriniz. Halılarınızı evinizden alarak tekrar evinize bırakırız, bunun için hiçbir ekstra ücret ödemeden.

Tavsiyelerimiz

  • Haftada bir kez elektrik süpürgesiyle temizlenerek toz birikmesi engellenmeli.
  • Süpürme işlemi, sadece yüzeyin yönünde yapılmalı.
  • Sürekli kullanılan halılarda, ön yüzey gibi arka yüzey de temizlenmeli.
  • Islak yapılacağı zaman halı kurumadan kullanılmamalı ve çok ıslaksa alt düzeyi de kurutulmalı.
  • Halıları kesinlikle katlamayın ve kırmayın. Kaldırmak istediğiniz zaman rulo haline getirin.
  • Halı üzerindeki ağır eşyaların yerini zaman zaman değiştirin ve oluşan izleri fırçalayın.
  • Halının üzerindeki lekelere, oluştuğu anda müdahale ederek lekenin çıkmasını kolaylaştırın.Biz sizin için varız Dikmen Halı Yıkama..