Çankaya Halı Yıkama

ÇANKAYA HALI YIKAMA

İnsanlar neden halılarını yıkatırlar.? Halı yıkatmanın en önemli nedenlerinden birisi halılarım kirlendi demelerindendir.Halbuki halı yıkatmanın en önemli nedeninin bizce Çankaya halı yıkama olarak bakteriler olduğunu iddia ediyoruz.

İnsan sağlığına zararlı olabilecek bakterilerin en favori bölgeleri,ihtiyaç duydukları ısıyı,nemi ve besinleri kendilerine verebilecek tek yer evlerinizde bulunan halılarınızdır.

Halılarınızın altında üstünde veya dibinde hızla çoğalan bu canlılar dokunma veya soluma yoluyla vücudumuza rahatlıkla girebilir ve çeşitli rahatsızlıklara yol açabilirler.

HALILARDAKİ BAKTERİLERDEN NASIL BİR MÜCADELE YAPARAK KURTULABİLİRSİNİZ.?

Öncelikle şunu bilmekte fayda var.Bunlardan yüzde yüz kurtulabilir miyiz? Hayır.

Halılarınız size temiz görünseler de yılda en az iki defa antibakteriyel olarak yıkatmanız gerekmektedir.

Ayrıca her gün iyi kalite bir elektrik süpürgesi ile rutin temizlik işlemi yapılmalıdır.

Ayrıca yaz olsun kış olsun sıcak veya soğuk olsun hava durumu fark etmeden evinizin havalanmasına çok dikkat etmelisiniz.

En önemlisi halılarınızı sadece suyla yıkayan bir firmaya değil antibakteriyel sağlığınıza zarar vermeyecek şampuan ve bitkisel temizlik ürünleri kullanan Çankaya halı yıkama firmasını seçin.

TEMİZLENMİŞ HALI NASIL OLUR ?

Halı yıkamada iyi yıkanmış halı her zaman parlak ve renkleri canlıdır.Halıyı köşesinden katlayıp aralarına baktığınızda hav aralarında tüy dahil hiçbir nesneye rastlayamazsınız

Yüzeysel yıkanmış halı mat ve renkleri cansızdır ve üzerinde kir kokusu hala bulunur.

HALILARINIZI YIKATIRKEN NELERE DİKKAT EDECEKSİNİZ ?

 • Halı yıkama firmasını seçerken seçtiğiniz firmayla ilgili araştırmanızı mutlaka yapmalısınız
 • Yıkama konusunda firma size ne tür garanti verebiliyor
 • Nasıl yıkadığını halılarınızı neyle yıkadığını ne kadar sürede teslim edeceğini temiz olmadığında nasıl bir yol izlediğini mutlaka sorunuz
 • En önemlisi halılarınız karşılığında size üzerinde sabit telefonu, cep telefonu ve adresi olan bir alındı belgesini mutlaka talep etmelisiniz
 • Alındı belgesi olmadan hiçbir firmaya halılarınızı teslim etmeyiniz.

ÇANKAYA HALI YIKAMA OLARAK BİZ..

 • Halılarınız antibakteriyel olarak yıkıyoruz
 • Halılarınızı yaz kış fark etmeden 3-5 iş günü içerisinde teslim ediyoruz
 • Fiyat, alırken ne söylersek verirkende aynısını söylüyoruz
 • En önemlisi kendi evimizin halısıymış gibi yıkamayı size garanti ediyoruz.

Ve iddia ediyoruz biz Çankaya halı yıkamadan memnun olmayan müşterimiz bugüne kadar olmadı ve bundan sonrada olmayacak …

Siz değerli müşterilerimizi birde sürpriz’imiz var hizmetlerimizden

halı yıkama, koltuk yıkama, kanepe yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, stor perde yıkama, battaniye yıkama, yaptıran müşterilerimize ikinci hizmetimizde %20 indirim

Oran halı yıkama olarak evlerimizin vazgeçilmezi olan halılarınızı doğru teknik ve antibakteriyel olarak temizliyor ve siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Anteribakteriyel halı yıkama nedir ? Halılarınızın temiz görünmesinin yanında aynı zamanda sağlık şartlarına uygun yıkanmasıdır.Halılarınız çok temiz görünebilir ancak günü birlik açılan firmalar insan sağlığını hiçe sayarak insan sağlığına zarar veren kimyasalları kullanarak bu işi yapmaya çalışırlar ve hiçbir sorumluluk kabul etmezler.

Biz oran halı yıkama olarak sizlere halılarınızı tertemiz ve aynı zamanda antibakteriyel olarak sağlık kurallarına uygun yıkayıp sizlere teslim ediyoruz.

Bu hizmetleri sizlere sunarken aklımızdan geçen ilk ve öncelikli düşünce siz değerli müşterilerimizin sağlığıdır.

Evinize ayrı bir hava veren halılarınıza hak ettiği değeri veren Ankarada halı yıkama firmasının biz oran halı yıkama olduğunu iddia ediyoruz.

NEDEN HALI TEMİZLİĞİ

ÇANKAYA Halı  Yıkama olarak araştırmalarımızda normal bir insan bedeninden  günde 1-3 gram ölü deri döküldüğü görülmüştür.Ortalama standartlardaki bir evde yılda yaklaşık 4 kg kadar toz oluştuğu,bu tozların da bir çok hastalığa yol açtığını araştırmacılar ortaya koymuştur.Alerji ve diğer hastalıkları tetikleyecek miktardaki tozlarında halılarda bolca miktarda bulunduğu tespit edilmiştir.

Evin her köşesinde bulunan alerjenler sıcağı,nemi sevdiklerinden dolayı halının yüzeyinden iç kısımlarına yerleşip rahatça çoğalmakta ve o kısımları kendilerine mesken yapıp ev sakinlerinin başına dert olmaktadırlar.Bunlardan kurtulmanın birinci şartı hijyen ve temizlik şartlarının birebir yerine getirilmesidir.Nedir bu temizlik kuralları.?ana başlıklarıyla

 1. Ellerimizin ve bedenimizin temizliği
 2. Diş temizliği
 3. Yiyeceklerin temizliği
 4. Evimizin temizliği
 5. Çevremizin temizliği

Bu kurallardan bir çoğunu elimizden geldiğince yapıyoruz.Evimizin temizliğinde  de halı ve koltuklarımızın yılda en az iki kere yıkatmak (antibakteriyel olarak),yaz ve kış ayı fark etmeden günde en az iki ,üç saat havalandırmak siz değerli müşterilerimizin sağlığı açısında katkısı olacağı aşikardır.

ÇANKAYA halı  yıkama olarak biz sizin adınıza araştırdık ve sizlerle paylaşalım istedik..

ÇANKAYA Halı  Yıkama olarak sizler için kalite politikamızın ana maddesi siz değerli müşterilerimizin sağlığıdır.

Bunun içinde ÇANKAYA halı yıkama olarak insan odaklı olarak çalıştığımızı ve bu işi yaparken sizlerin sağlığınızı bozmak politikamız ve çalışma prensiplerimizin tamamen dışında bırakılmıştır.

Bir firma yaptığı işlerin sonuna kadar arkasında olmalı,müşteri memnuniyetini ön planda tutmalıdır.Müşteri ile ilişkisi önce halısını alıp sonra da parasını almak ve en sonunda da bana ne demekten ibaret olmamalıdır.

BİNGO ÇANKAYA halı yıkama için siz değerli müşterilerimizin halı ve koltukları bizim için sıradan bir iş değildir.Firmamızın yaptığı işlerin ispatlanması ve yaptığımız işten sonra mutlu ve başarmışlığın verdiği haz duygusunu yaşamak biz ÇANKAYA halı koltuk yıkama için inanılmaz bir duygudur.

Bu duygu kazandığımız paradan daha önemlidir bizim için.Ve sizden aldığımız parayı sonuna kadar hak ettiğimizin duygusudur.

Her firma kendi çapında üretim ve iş yaparlar.Kimisi uzun yıllar bu işlere ve üretime devam eder,kimiside insanları bir sefer kandırır,parasını alır ve piyasadan silinir,kaybolup giderler

Biz Çankaya halı yıkama olarak hedefimiz sadece bugün,ve yarın değil gelecek yıllarda da sizlerle güven içerisinde birlikte çalışmaktır.Güven alınmaz verilir.Biz vereceğiz siz güveneceksiniz