Mamak Halı Yıkama

Mamak Halı Yıkama

Mamak halı yıkama olarak ilkemiz doğru şeyleri yapmak yanlış şeylerden uzak durmaktır.Çalışma yaşamın da en çok saygı gösterilen insanlar işlerini en iyi şekilde yapan insanlardır.Yaptığı işte usta olan insanı herkes sever

• İnsanlara saygı göstermek 

İnsanların saygı göstermesini istiyorsak eğer öncelikli olarak bizlerin sizlere saygı göstermesi gerektiği Mamak Halı Yıkama nın çalışma prensiplerinden birisini oluşturmaktadır.

• Söylediklerinin arkasında durmak

Kimse yalancı ve güvenilmez insanları sevmez saygı değer firma olan Mamak Halı Yıkama her zaman dürüst ve söz verdiği şeyi yerine getirme konusunda sonuna kadar güvenilirdir.

• Eleştiriye açık olmak

Sanılanın aksine saygı duyuluyor olmak eleştirilmeyeceğimiz anlamına gelmez hatta bu durum Mamak Halı Yıkama olarak tam tersine işler

• Kendimizi profesyonelce yönlendirmek

Mamak Halı Yıkama sizden aldığı fikirlerle gelecekte daha mükemmel insanların bir an bile tereddüt etmeyeceği bir firma olmak için çalışmaktadır

• Başkalarını kötülemek

Mamak Halı Yıkama iş ortamında hiçbir meslektaşını ve müşterisini başkalarına kötülemek gibi bir düşünce içerisinde olmamıştır ve olmayacaktır.

• İnandığı ilkelerin arkasında durmak

Kendi fikir ve ilkesi olmayan kişi olsun firma olsun her zaman yerinde kalacaktır ileriye gidemeyeceklerdir

• Kendin olmak

Başkasının kopyası ve taklidi olmaktansa kendimizin orijinalliği bizi her zaman ileri taşıyacağını bilmek bizim hedeflerimizdendir.

• Başkalarına rol model olmak

Mamak Halı Yıkama olarak piyasada ilke ve prensipleriyle her zaman kişi ve firmaların rol modeli olacaktır.

Şimdi yukarıda sormuş olduğumuz sorunun cevabını vermekte size düşüyor .Biz Mamak Halı Koltuk Yıkama olarak ilke ve prensiplerimizle piyasanın hem saygı duyulan hem de sevilen bir firmasıyız . Saygı duyulan bir firma iseniz zaten sevilen bir firmasınız demektir.

Mamak Halı Yıkama ve Mamak Koltuk Yıkama

olarak biz müşterilerimizin memnuniyetini en iyi şekilde sunduğumuz halı yıkama hizmetimizle kazanmayı hedef bildik ve bunun için çağın gerektirdiği her türlü yeniliği teknolojiyi yakından takip edip kendimize anında uyguluyoruz.Halı temizliği konusunda en önemli konulardan bir tanesi şüphesiz ki halı yıkama teknikleridir halılarınızın temizlenmiş ve parlak gelmesini umuyoruz ki tüm ev hanımları ister ancak nice halı yıkama firmalarına iş versenizde zaman zaman istediğiniz sonucu alamassınız ancak bizden sizlere bir kaç tavsiye olucak bunları uygularsanız eğer  halı yıkama işleminde ilgili firmadan olumlu sonuç alma şanşınız artacaktır.

Neden Mi ? Çünkü;

Halı yıkama firmaları genelde aşağı yukarı aynı makina ekipmanlarına sahip olmakla beraber bazı yıkama teknikleri ve müşteri potansiyeline göre hizmet kalitesi sunar,Mamak halı yıkama olarak sizlere tavsiye ediyoruz ki halılarınızı halı yıkama firmasına teslim ederken kesinlikle pazarlık etmeyiniz ve kesinlikle indirim istemeyiniz diyeceksiniz ki indirim olmassa olmaz bunu istemeyiniz çünkü halı yıkama işlemi son derece zahmetli ve bir çok aşamadan sonra başarıya ulaşılan bir konudur bu yüzden bir halı yıkama firmasının sizlere en iyi hizmeti vermesini istiyorsanız bütçeniz dahilinde ucuz halı yıkama işlemi yapan firmalardan uzak durunuz aksine fiyat politikası yüksek firmalar ile seçime başlayınız çünkü maliyet düştükçe kalitede düşeceğinden Mamak halı yıkama olarak kesinlikle fiyata odaklı olmayın ve mümkün kalmadığınız sürece indirim için pazarlıklar yapmayınız biliniz ki pazarlık sonucu indirim yapan firmaların çoğu müşteriden istediği fiyatı alamadığında halı yıkama işleminde bazı durumlarda kısıtlama yapar nasıl mı ?

1- Halı yıkama konusunda lekelerin daha iyi çıkarılması için yıkama şampuanı ham maddesine yani 225 kg lık hammadde bidonunu normal şartlarda 70 tl ye maal edebilir 150 tl yede maal edebilir sizler pazarlıksız direkt liste fiyatını öderseniz eğer firma bir süre sonra deterjan maliyetini yukarı çıkarabilir ancak sizler sürekli pazarlık halinde olursanız yıkama firması bir süre sonra yıkama maliyetlerini düşürme yoluna gidebilir örnekde verdiğimiz gibi hammadde varil maliyetini 70 tl ye çekebilir  halı sıkma işlemini normal şartlarda 2 defa tekrarlıyorsa maliyeti düşürmek adına tek sefere indirebilir ve burda yazamadığımız bir çok mide bulandırıcı konu ve olaylar her zaman ucuz halı yıkama firmalarında sıkça görülen olay ve durumlardır siz ce 5-10 tl gibi indirim almak adına bu denli kalitesiz firmalarla çalışmak uygun mudur ?

2- Halı yıkama işlemin de halılarınız için en iyi hizmet verilsin isterseniz bir diğer durum halı yıkama konusunda bazı firmaların arıtma suyu kullanmasıdır yani maliyeti düşük halı yıkama firmalarında görülen durumlardan bir taneside arıtma suyu kullanımıdır bu yüzden halı yıkama firması tercih ederken mutlaka fiyat politikası yüksek firmalarla çalışmanızı tekrar tekrar öneriyoruz…

3- Halı yıkama Mamak olarak bir konu daha var ki oda halı yıkama firmalarında ucuz firmalara yönelmek bir nebze şu yüzden olumsuz durum oluşturur pahalı ve değerli halılarınız herhangibir bozulmaya uğrasa bile bu bozulma ister firma hatası isterse halı üretim hatasından da olsa fiyat politikası ucuz firmalar genelde her türlü bahane ile bozulmuş durumda ki halıların mali yükümlülüğünü gideremez bu yüzden halı yıkama firmasında halılarınız garantili bir hizmet ekibine teslim etmek istemekden çekinmeyiniz Mamak halı yıkama olarak tüm işlemler kontrol altında olduğundan bizlere güvenebilirsiniz…

Halı yıkama Mamak bölgesinde hizmet vermek  profesyonellik gerektiren bir iştir ve biz bu işi en iyi yapan firmalardan biriyiz. Ekibimiz,kalitemiz,hizmet anlayışımızla biz kendimize güveniyoruz. Geniş kapasitemizle tüm müşterilerimize anında hizmet veriyor ve en iyi koşullarda halılarını kısa bir süre içersinde en iyi kalite ile temizleyip iade ediyoruz.

Halı yıkama konusunda sizlere ankara Mamak de hizmet vermekden gurur duyuyoruz…Sizlerden gelen istek,dilek,öneri,şikayet gibi her türlü konuyu anında hızla değerlendirip sonuca ulaştırmakdayız…Bizleri her konuda çekinmeden arayabilirsiniz bizler sizlerden gelen tüm istekleri anında değerlendirip sonuca ulaştırmak için burdayız…Tuzluçayır halı temizleme firmalarından en kapsamlısı hangisi derseniz bir çok kişi yada kişiler her zaman kendi halı yıkama firmalarını yüceltir ancak bizler kendimizi yüceltmek yerinde bu kredi notunu sizlere sunuyoruz sizler bizlere şimdiye kadar güvendiniz güvenmekde haklısınız çünkü Tuzluçayır halı yıkama Mamak firması yıkama kalitesini bir üst seviyeye taşıdı neden mi ? en kapsamlı hizmet sloganıyla her geçen ay hizmetinde bir adım öne çıkan Tuzluçayır halı temizleme her sene rutin olarak yıkama teknolojilerini aylık gelişimden ayrı olarak yeniler hizmet kalitesi olarak sizlere en hızlı hizmeti sunan ankara halı yıkama Tuzluçayır firması sizlere her zaman en uygun hizmeti sunmakdan vazgeçmeyecek…

Gerek gerekse

Mamak yerinde halı yıkama

temizleme konusunda her zaman bizlere güvenebilirsiniz.

HALILAR NEDEN YIKANIR

İnsanlar neden halılarını yıkatırlar.? Halı yıkatmanın en önemli nedenlerinden birisi halılarım kirlendi demelerindendir.Halbuki halı yıkatmanın en önemli nedeninin bizce Mamak halı yıkama olarak bakteriler olduğunu iddia ediyoruz.

İnsan sağlığına zararlı olabilecek bakterilerin en favori bölgeleri,ihtiyaç duydukları ısıyı,nemi ve besinleri kendilerine verebilecek tek yer evlerinizde bulunan halılarınızdır.

Halılarınızın altında üstünde veya dibinde hızla çoğalan bu canlılar dokunma veya soluma yoluyla vücudumuza rahatlıkla girebilir ve çeşitli rahatsızlıklara yol açabilirler.

HALILARDAKİ BAKTERİLERDEN NASIL BİR MÜCADELE YAPARAK KURTULABİLİRSİNİZ

Öncelikle şunu bilmekte fayda var.Bunlardan yüzde yüz kurtulabilir miyiz? Hayır.

Halılarınız size temiz görünseler de yılda en az iki defa antibakteriyel olarak yıkatmanız gerekmektedir.

Ayrıca her gün iyi kalite bir elektrik süpürgesi ile rutin temizlik işlemi yapılmalıdır.

Ayrıca yaz olsun kış olsun sıcak veya soğuk olsun hava durumu fark etmeden evinizin havalanmasına çok dikkat etmelisiniz.

En önemlisi halılarınızı sadece suyla yıkayan bir firmaya değil antibakteriyel sağlığınıza zarar vermeyecek şampuan ve bitkisel temizlik ürünleri kullanan Mamak halı yıkama firmasını seçin.

TEMİZLENMİŞ HALI NASIL OLUR ?

Mamak Halı yıkama da iyi yıkanmış halı her zaman parlak ve renkleri canlıdır.Halıyı köşesinden katlayıp aralarına baktığınızda hav aralarında tüy dahil hiçbir nesneye rastlayamazsınız.

Yüzeysel yıkanmış halı mat ve renkleri cansızdır ve üzerinde kir kokusu hala bulunur.

HALILARINIZI YIKATIRKEN NELERE DİKKAT EDECEKSİNİZ

• Halı yıkama firmasını seçerken seçtiğiniz firmayla ilgili araştırmanızı mutlaka yapmalısınız.
• Yıkama konusunda firma size ne tür garanti verebiliyor.
• Nasıl yıkadığını halılarınızı neyle yıkadığını ne kadar sürede teslim edeceğini temiz olmadığında nasıl bir yol izlediğini mutlaka sorunuz.
• En önemlisi halılarınız karşılığında size üzerinde sabit telefonu, cep telefonu ve adresi olan bir alındı belgesini mutlaka talep etmelisiniz.
• Alındı belgesi olmadan hiçbir firmaya halılarınızı teslim etmeyiniz.

Mamak HALI YIKAMA OLARAK BİZ

• Halılarınız antibakteriyel olarak yıkıyoruz.
• Halılarınızı koşulsuz şartsız memnuniyet garantisiyle yıkıyoruz.
• Halılarınızı yaz kış fark etmeden 3-5 gün içerisinde teslim ediyoruz.
• Fiyat, alırken ne söylersek verirkende aynısını söylüyoruz.
• En önemlisi beğenmediniz memnun olmadınız tekrar tekrar yıkamayı size garanti ediyoruz.

Ve iddia ediyoruz biz Mamak halı yıkama dan memnun olmayan müşterimiz bugüne kadar olmadı ve bundan sonrada olmayacak.

Siz değerli müşterilerimizi birde sürpriz’imiz var hizmetlerimizden halı yıkama, koltuk yıkama, kanepe yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, stor perde yıkama, battaniye yıkama, yaptıran müşterilerimize ikinci hizmetimizde %20 indirim

UCUZA HALI YIKATMAK MI İSTİYORSUNUZ YOKSA..

Ucuza halınızı yıkatmak mı istiyorsunuz, bu çok basit mahalle arasında bir oto yıkamacı yada merdiven altı bir firma halılarınızı ucuza yıkayacaktır.

Ancak size halılarınız gelirken iple bağlanmış halde gelecek ve çabuk çabuk teslim edip hemen oradan kaybolacaklardır. Arkasından sadece bakarsınız veya telefonda etseniz geldik, gelicez, bugün, yarın oradayız derken size umudunuzu kestirirler.

Ucuza yıkama yapanlar bu işlemi nasıl ucuza yıkarlar. Örneğin evinizde çamaşırınızı sadece durulama yapıp çıkarırsanız ne kadar temiz olur. İşte yıkama yapanların bazıları halılara şöyle bir bakar , halınız biraz temiz gibiyse kenara ayırıp sadece üstünün tozunu alması yeter. Biraz kirliyse tek yıkama sampuan kullanmadan yada sağlıklı olmayan ucuz deterjanlarla sadece su ile şöyle bir üzerinden geçer.

Daha sonra al halıyı rulo yap iple bağla paketlemeye gerek yok halınızı getiriyoruz. İşte halı ucuza böyle yıkanır. Bu size sadece bir kaç örnek.

Mamak halı yıkama müşterisine saygısı olan firma, halınızı iş telefonu cep telefonu üzerinde yazılı olan bir makbuz karşılığında alır. Size şu gün şu saatte getiriyoruz diye tarih belirler. Halınız fabrikaya gider önce tozu alınır, sonra cinsine göre ayrılır otomatik makinalarda en az 8 fırçalı makinelarda önlü arkalı özel antibakteriyel tamamen saglıklı şampuanlarla yıkanır. El ile özel yıkanması gerekenler el makinelarıyla yıkanır, anında kurutma makinelarında kurutulur. Daha sonra havalandırılır , kuruduktan sonra masaya yatırılır üzerinde toz, kıl, tüy varsa alınır. Lekeleri kontrol edilir varsa lekelere özel uygulama yapılır. Parfümlendikten sonra rulo yapılıp poşetlenir ve size teslim için telefon edilir.

Verirken de size hemen açıp bakabilirsiniz varsa beğenmediğiniz memnun olmadığınız yer hemen alıp tekrar bakalım der ve siz tamam teşekkür ederiz diyene kadar ayrılmayız.

Şimdi ucuza halı yıkatmak mı istersiniz, yoksa 0,50 kuruş daha verip halınız sağlıklı ve temiz mi olsun istesiniz Seçim sizin. İstediğinizi yapmak sizin en doğal hakkınız.