Ankara Halı Yıkama

Ankara halı yıkama olarak, siz değerli müşterilerimizin yaşadıkları sıcak, mutlu yuvalarında sağlıklı ve sıhhatli olarak yaşamlarını sürdürebilmeleri için en gerekli şey olan yaşadıkları ortamların temiz ve hijyenik olabilmesi. Sizin en yakın yardımcınız olmak için her zaman sizlerin en yakınında bulunmaktan gurur duyuyoruz.

Doğru ekipmanlar doğru elemanlar ve doğru hijyenik yıkama ile sağlığınıza zarar vermeden size hizmet vermek biz Ankara Halı Yıkama için çok önemlidir.

7 gün 24 saat 4 mevsim konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla size en yakın yine Ankara Halı Yıkama fabrikası olup bundan dolayı size yakın olmanın gururunu taşıyoruz.

Ankara’nın her bölgesinde adresiniz neresi olursa olsun size telefonunuz kadar yakınız. Sizin yapmanız gereken sadece telefonu elinize alıp bizi aramanız.

Ücretsiz servislerimizle güler yüzlü personelimizle halılarınızı kapınızdan alıp hijyenik ve tertemiz yıkayıp parfümlenir paketlenir size tekrar teslim edilir.

Ankara Halı Yıkama firması olarak bizi arayın. Aklınızda hiçbir soru işareti olmadan güvenle halınızı bize teslim edin ve gerisini siz hiç merak etmeyin.

Halı yıkama konusunda öncü, güvenilir, saygı duyulan ve en önemlisi siz müşterilerimize saygı duyan bir firmayız.

SİZ MÜŞTERİLERİMİZİN GÜVENİNİ KAZANMAK BİZİM İÇİN PARA KAZANMAKTAN DAHA ÖNEMLİDİR.

HALI TEMİZLEME

Halı temizliği evde bir hayli zordur. halıyı elde yıkamaya kalkarsanız işin içinden çıkamazsınız. işte artık işin kolayı var. Ankara halı yıkama firması Bingo Halı Yıkama hemen imdadınıza yetişiyor

BAŞARININ SIRRI

Bir çok halı yıkama firması var ancak biz Ankara halı yıkama bu işin hakkını vermeye çalıyoruz. Malum oto yıkama da yada mahalle arasında yapılan yada yapılmaya çalışıldığı gibi yapmıyoruz.

HALI YIKAMA AŞAMALARI

Adres bize gelir ve kayıt işlemi yapılır
Vermiş olduğumuz günde ve saatte gelerek halılarınızı alırız
Alınan halılar etiketlenir
Halılar cinsine göre ayırılır
Toz alma işlemi yapılır
Otomatik halı yıkama makinelerinde halınız yere değmeden lekenin durumuna göre 2-3 defa yıkanır
Kurutma makinesine girer
Havalandırmaya alınır
Son olarak hav alma makinesinde kontrol edilen halılar parfüm le me ve paketleme işleminden sonra halılarınızı teslim ederiz

Sebebi de şudur. Kesinlikle halının yapısını bozmayan deforme etmeyen ömrünü kısaltmayan özellikle seçilmiş denenmiş ürünlerdir. Bu nedenle en uygun bitkisel ve antibakteriyel halı şampuanlarıyla halılarınız Ankara halı yıkama fabrikasında yıkanmaktadır.

Ankara halı yıkama fabrikası olarak Özellikle şunu belirtmeliyim ki piyasada çok değişik halı yıkama deterjan ve şampuanları var. Fakat bu halı yıkama sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmaları vardır. önde gelen bu 3 büyük firma bitkisel halı şampuanları üretir.

ANKARA HALI YIKAMA OLARAK HEDEFİMİZ

Kesilikle anlık günlük kazanç ve müşteri peşinde değiliz. Hergeçen gün kaliteyi artırarak hizmet vermeye çalışıyoruz müşteri memnuniyetini esas alarak Ankara nın her bölgesine halı yıkama ve koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.

BAZI HİZMET VE SERVİS BÖLGELERİMİZ

100.Yıl İşci Blokları , 50. Yıl , Ahlatlıbel , Akarlar ,Nasuh Akar , Oğuzlar , Oran , Orta İmrahor , Osman Temiz , ön Cebeci , Akpınar , Angora , Anıttepe , Arka Topraklık , Aşağı Dikmen , Aşağı İmrahor , Aşağı öveçler , Aşıkpaşa , Ata , Aydınlar , Ayrancı , Aziziye , Bademlidere , Bağcılar , Bahçelievler , Balgat , Barbaros , Basın Sitesi , Bayraktar , Beşevler , Beysukent , Beytepe , Bilkent , Birlik , Boztepe , Büyükesat , Cebeci , Cevizlidere , Cumhuriyet , çamlıtepe , çankaya , çavuşlu , çayyolu , çiğdem , çukurambar , Devlet , Dilekler , Doğuş , Ehlibeyt , Emek , Ertuğrulgazi , Erzurum , Esat , Esatoğlu , Eti , Evciler , Fakülteler , Fidanlık , Gaziosmanpaşa , Gökkuşağı , Göktürk , Güvenevler , Güvenpark , Güzeltepe , Harbiye , Hilal , Huzur , Hürriyet , İleri , İlkadım , İlkbahar , İlker , İmrahor , İncesu , Karahasanlı , Karakusunlar , Karapınar , Karataş , Kavaklıdere , Kazım özalp , Keklik Pınarı , Kırkkonaklar , Kızılay , Kızılırmak , Kocatepe , Korkutreis , Kömürcü , Kumrular , Kurtuluş , Küçükesat , Kültür , Malazgirt , Maltepe , Mebusevleri , Meşrutiyet , Mustafa Kemal , Mutlukent , Mühye , Mürsel Uluç , Naci çakır , Öveçler , Remzi Oğuz Arık , Sağlık , Sancak , Seyranbağları , Sıhhiye , Sokullu Mehmet Paşa , Söğütözü , Şehit Cengiz Karaca , Şehit Cevdet özdemir , Tınaztepe , Tohumlar , Topraklık , Tunalı Hilmi , Turan Güneş , Umut , üniversiteler , Yeni Oran , Yıldız , Yıldızevler , Yukarı Bahçelievler , Yukarı öveçler , Yücetepe , Zafer , Zafertepe Mahalleleri vs..

ANKARA HALI YIKAMA FABRİKASI FİZİKİ YAPISI

Hem göze hitap eden hem de kalite olarak Ankara halı yıkama müşterilerimize hizmet vermek istedik aynı zamanda tabi ki daha hijyenik ve sağlıklı.
Ankara halı yıkama fabrikası 1000m2 kapalı ve 350m2 üzeri kapalı yanları açık alana sahiptir.açık kapalı kurutma odalarımız bulunmaktadır.kışında yaz ayı gibi 4-5 gün içerisinde halılarınızı teslim ediyoruz.tam otomatik makinalarımızla halılarınız yere değmeden yıkanır ve kurutularak servis edilir.

Müşterilerimiz biz Ankara Halı Yıkama ya daha önceki deneyimlerinde diğer firmanın halılarını nemli getirdiğini yada halının tozlu veya sert olduğunun şikayetinde bulundular.

Bunun sebebi, diğer firmalar veya kişiler halıları direk güneş altında kurutur.Veya kullandıkları kimyasal olan ilaçlar sebep olur.

Halı asla direk güneş altında kurutulmaz ve kimyasal ilaçlarla yıkanmamalıdır.

EVDE HALI TEMİZLEME DE NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Evde halılarını silen hanımların yani daha titiz davranan hanımların halıları daha çok kir birikmesi görülmektedir.
Halılarınız Halı Yıkama Ankara ya geldiğinde hemen anlıyoruz ki halısı çok silinmiş.
Halılar asla silinmemeli.
Lekelere çok acil durumda kalmadığınız sürece müdahale edilmemeli.
Elektirik süpürgesiyle gün aşırı süpürülmeli.
Her gün eviniz havalandırılmalıdır.

Bu uygulamaları yaparak halınızın kullanım ömrünü uzatabilir sağlıklı yaşam alanlarına kavuşabilirsiniz.

Sizde halılarınızı yıkatırken macera aramak yada beklenmedik bir süprizle karşılaşmak istemiyorsanız, Ankara genelindeki müşterilerimiz gibi biz Ankara Halı Yıkama yı tercih edin.

Firmamızın en büyük ve güçlü olduğu yer referanslarımızdır.Mutlu ettiğimiz her müşteri en büyük dayanağımız ve referansımızdır.

UCUZ HALI YIKAMA FİYATLARI

Kaliteli ve iyi halı yıkama firmaları en iyi ürün ve makina ekipmanlarını kullanmaktan kaçınmazlar.

Bunun sebebi olarakta fiyatları merdiven altı firmalar gibi indiremezler sağlıklı ve temiz bir şekilde halılarınız yıkansın isterseniz kesinlikle 0,50 kuruş hesabını yapmayın. Bunun karşılığı sağlığınızla oynamayın.

Bir halıyı ucuz yıkamak çok kolay halınıza az masraf az emek yaparak işi baştan sağma yaparak sağlığınızı zamanınızı ve paranızı çalmak çok basittir.Ancak bilinçli kullanıcı olarak bunun önüne geçebilirsiniz.

HALI YIKAMA SEKTÖRÜNDE BAŞARILI OLMANIN YOLLARI

Herşeyden önce kaliteli halı yıkama şampuanı kullanmak.
Halının yıkandığı makinanın halıya uygun sertlikte fırçası olması.
Halı yıkama firmasında mutlak suretle sıkma makinası şarttır.Aksi taktirde başarı mümkün değildir.
Kalite kontrol son olarak halıyı kesinlikle askıdan alıp tekrar kontrol edin. Her hangi bir aksi duruma mahal vermemek için.
Müşteriyle diyalog son derece önemlidir.Müşterinin kalitemizden emin olmasını sağlamak ve kaliteyi sunmak bizim işimiz.

TAVSİYE MEMNUNİYET GARANTİSİ

Bingo halı yıkama firmasını kurarken çok araştırma yaptık. Yapmış olduğumuz araştırmalarda bize gösterdi ki müşterinin bir halı yıkama firmasından istediği şey halılarının zamanında temiz ve hijyenik bir şekilde yıkanması.

Halı yıkama firmaları gerçekten kaliteli ise yapmış olduğu her işin arkasında durarak garanti vermelidir. Bunu neden yapmalı , çünkü yapmış olduğu işin kalitesine makine ve ekipman kalitesine güvenmelidir.

Ankara halı yıkama firmasını kurduğumuz gün müşterinin talepleri doğrultusunda en büyük kazancı, her sene kazandığımız müşterileri, memnun ederek bir müşteriyi memnun edip bizi başkasına tavsiye etmesini hedefledik ve bu hedefe de ulaştık. Bu işi yaparken bizi en çok mutlu eden şey, yaptığımız işin karşılığı olarak sizi memnun etmek ve bunu başkasına tavsiye etmenizdir.

Halı yıkama konusunda tecrübe ve memnuiyetin verdiği huzurla sizlere hizmet vermek bizler için gururdur.

TEMİZLİK VE HALI YIKAMA ŞİKAYETLERİ ÜZERİNE

İnternet’e girip arama motoruna, temizlik ve halı yıkama şikayetleri diye yazarsanız karşınıza firmaların müşterilerine olan tutum ve davranışlarının nasıl olduğunu çok kolay bir şekilde görmüş olursunuz.

Genelde müşteri şikayetlerini sıralamak istersek
Halılarının renklerinin birbirine girdiğini
Halılarının zamanında teslim edilmediğini
Kirli, lekeli ve ıslak geldiğini
Halı fiyatının telefonda söylendiği ile kapıda alınan ücretin farklı olduğunu
Halısının kaybolduğunu ve kendilerine teslim edilmediğini
Personelin saygısız davranışlarda bulunduğunu
Sorun olduğunda muhatap bulamadıklarını
Halısının yırtılıp tahrip edildiğini
Yün halıyı ipek veya başka şekilde değerlendirip müşteriyi yanılttıklarını ve farklı fiyat çıkardıklarını
Halılarının belirtilen gün ve saatte alınmadığını
Alırken her hangi bir belge vermediklerini parasını peşin aldıklarını ve bunun gibi bir çok şikayet

Bu şikayetlerin tek bir sebebi vardır, işini ciddiye almamak Ankara Halı yıkama fabrikası olarak her zaman sizlerin övgüsüne layık olmuşuzdur İşi ehline verecek gerisini merak etmeyeceksiniz.

FARKIMIZ

Ankara halı yıkama ve koltuk yıkama işinde uzman olan Bingo Halı Koltuk Yıkama bu başarısını yüksek hizmet kalitesini bir standart hale getirmesine borçludur.
Halı yıkama Ankara denince akla ilk gelen firma olan Bingo Halı Yıkama ismi tesadüf değildir.halı ve koltuk yıkama işine yıllarını veren firmamız işinde uzman kişileri kadrosunda barındırmaktadır.

Şimdi sizde gelin bu farkı bizimle yaşayın.

HALI TEMİZLEME

Halı temizleme, halınızın güzel bir şekilde temizlenmesi için leke, kir, çakıl, kum, ve alerjenlerden arındırılmalıdır.
Bunu sağlamak için modern ve çeşitli yöntemlerden faydalanabiliriz. Temiz halı hem görüntü olarak göze hoş gelir hem de uzun ömürlü olur.

HALI TEMİZLİĞİNİN ÖNEMİ

Araştırmalara göre kirli halı bazı hastalıkları tetikleyebilir. Eve gelirken dışarıdan üzerimize yapışan toz, içecek, yiyecek kırıntıları, ölü deriler ve mikroorganizmaları eve ğirişte ayakkabıları çıkarttığımız yerler yüzünden halılar tam bir mikrop yuvası haline gelir.

Evde, balkonda, banyoda, kapı önünde kendi halınızı yıkamaya kalkarsanız hem su israfı hem de sağlığınızdan olma ihtimaliniz çok yüksek. Islak bir halı çok rahat 60-70 kg ağırlığa ulaşabilir. Buda çeşitli bel rahatsızlıklarına neden olabilir, ayrıca halınız yapmış olduğunuz masrafla orantılı olarak istediğiniz sağlık kalitesine ve temizliğe erişemeyecektir.

Evinizde yüzeysel olarak temizlediğiniz halılar sağlığınızı tehdit edecektir. Halılarınızı sağlıklı ve temiz olmasını istiyorsanız profesyonel halı yıkama firmasına başvurmalısınız.

Ankara halı yıkama firması Bingo halı yıkama halılarınızı profesyonel olarak anti bakteriyel, sağlıklı ve temiz bir şekilde sizlere teslim edecektir.

LEKE NASIL TEMİZLENİR

Üzerine sıvı döküldüğünde ilk olarak üzerindeki sıvıyı kuru bir bez veya havlu kağıtla sıvıyı emdirme yöntemiyle alınız. Dökülen sıvının temizlendiğinden emin olduktan sonra ise su ve doğal şampuanlarla kesinlikle halıyı zorlamadan ve bastırmadan lekeli bölgeyi silin.

Durulama işlemi için ise eğer ki vakum makineniz varsa vakum makinesi ile yoksa yine kuru bir bezle kurulayın ve bir köşeye kaldırın.

Eğer kalıcı bir leke oluşmuş ve yapılan bu işlemlerin sonunda geçmemiş ise profesyonel halı yıkama firması Bingo Halı yıkama yı arayın.

EVCİL HAYVAN OLAN EVLERDE HALI BAKIMI

Evlerinde evcil hayvan besleyenlerin sayısının arttığı şu günlerde onları düşünmemek olmaz. Öncelikle evinde evcil hayvan besleyen birisi olarak bu işin nasıl yapıldığını bizlerden iyi kimse bilemez. Her şeyden önce köpeğinizin yada kedinizin tüylerini değiştirme zamanlarında düzenli olarak taranmalılar, yoksa halınızdaki tüyleri günlük süpürmeniz gerekecektir.

Hele ki yavruluk zamanlarında halınızı temiz tutmak neredeyse imkansız. Ankara halı yıkama firması bu durumlar için var. Sizlerin hayatını kolaylaştırıp anti bakteriyel olarak halılarınızı temizleyecektir.

Evcil hayvanınızla sağlıklı bir ortamda güzel vakit geçirmek de size kalır.