Halı Yıkama

AMACIMIZ EN BÜYÜK OLMAK DEĞİL EN İYİ OLMAK

Diyelim ki Halimizi yıkamaya verdik geldi gittiğinde daha pis ya da halınızı taahhüt ettiğimiz gibi bulamadık bu gibi durumlar çok da hoş değil neden, o zaman iyi paraya kötü hizmet  boşa havaya savursun insanlar bu devirde parayı kolay mı kazanıyor ? 

oto yıkama mı yada en basiti halınızı almaya geldikleri araba hurda yığını mı veya kullanacağı bir sistemi var mı halıların arkasına flaster kullanarak ardından tükenmez kalemle mi yazıyorlar bunlar ufak ancak kalitesi hakkında ip ucu veren şeyler bu arada yeri belli mi.

Sizce halinizi rulo yaptıktan sonra bant atmaktan kaçacak biri kaçmak daha nelerden kaçar. Biz aracılar gibi değil fabrika sahibi olarak sahada işlerimizin başında sizlerle direk muhattap oluyoruz iş başında olmayınca ne zaman ne sıkıntı oldugunu nedenli oldugunu bilemezsiniz.

Müşteri ne ister halısı ne kadar değerli hepsi bu konuda bildiğiniz şeylerdir. Aynı özveriyi müşteri olarak sizlerde göstermelisiniz. Nasıl mı? ucuza halı yıkamak kolay malzemeden kısma, işçiden kıs, emekten kıs, bu kolay zor olan ise hakkıyla yapabilmektir.

HALI YIKAMA MAKİNAMIZ ÖZELLİKLERİ

Makinemiz tam otomatik 15 fırçalı otomatik makine 2 rulo 1 alt yıkama dan oluşmakta. makineye verilen halılar ön ıslatmadan geçerek birinci antibakteriyel şampuanla ıslatılır daha sonra ilk rulo sonra 4 lü köprüye gelir burada halılar fırçalanır sonra diğer 2li ruloya geçer sonra ikinci 4 lü köprüye geçer sonra tekrar ikinci 2li rulo sonra durulama nozulları alt yıkama ve kıl alma buradan sıkma satrafüj makinesine gider.

EVCİL HAYVAN VE HALI

Evet bu ikili evde biraz zor oluyor bizde hayvan sevgisi ve evinde evcil hayvan besleyen biri olarak bir elimde elektrik süpürgesi diğer elimde vileda çok gezdim şartlar ne kadar temiz bakılırsa bakılsın köpeğimizin kedimizin patilerini eve girerken ne kadar temizlersek temizleyelim halılarda lekeler var şu anda tek çaresi de halıları yıkatmak …

tam otomatik 15 fırçalı durulamalı halı yıkama makinalarından geçmesi gerekiyor.Siz ve sevimli dostunuz uzun sağlıklı bir ortamda yaşamak dileğiyle ..

MÜŞTERİ NEDEN TERK EDER?

Kendimizi müşterilerin yerine koyduk ve bir müşterinin firmadan ne yada ne beklediğini düşünüyorumük ne değil mi müşteri müşteri firması firmayı değiştirir? Bunun bir çok sebebi var ama araştırması buna göre bir müşterileri yüzde 42.6 sı çalışanların davranışları şu anki firmalara göre değiştirildi. bunun için sizlere önce kaliteli hizmet kaliteli bir şekilde sunmaya özen gösteriyoruz önce şefin tadında yemeğin lezzeti sonra garsonun sunumu yani.

HALILARIMI YIKATTIM BİR HAFTADA KİRLENDİ SEBEP NEDİR?

Halıların bu kadar kısa sürede grileşmesinin kirlenmesinin sebebi durulansızlık ve kullanılan kimyasal madde özellikleri kimyasallar halıda yapısal bir yüzey oluşturduğunu çevreyi tozlandırarak yapışarak kirlenmesini tercihır. Durulaması iyi halılar da aynı şekilde bu bahsettiğimiz tepkimeyi seçtiğinizde astım hastalarına zarar lazım. Bizim kullanmış olduğumuz şampuanın özelliklerinden biride kolay durulanabilir durumda bu sayede bahsetmiş olduğumuz buumuz oluyor bu durumda şu anda tam otomatik makinemizin durulaması nozullar aracılığıyla yapılandırılıyor.

LEKE ÇIKARMA VE LEKE GARANTİSİ

Halı yıkama başka leke çıkarmak başka bir iledim onu ​​halinin lekesi yıkandığı zaman çıkmayabilir bu sebesi ise halıdaki lekenin cinsinin ne olduğunu şimdiden zaman daha ileride çektirirler hepsini birer etkendir.Yıkamaya  rağmen çıkmayan lekeler oluyor hiçbir müşterimize  leke çıkartma garantisi vermemekteyiz ancak elimizden gelen bütün çabayı ve gayreti göstermekteyiz halınızı kullanacağınız ikinci seferde daha fazla özen gösterirseniz daha temiz kalabilir.

su olarak satılan malzeme ile aynıdır. Buradan çıkarılacak en büyük sonuç bu malzeme alkol, çamaşır suyu gibi dezenfektan bir malzemedir.bu ürün durduğu yerde aktif hale geçip burada yitirmektedir.

Yanı ürün 2 sene sonra cihazında yitirir. Bu etki yitirmeyi mümkün kılmak, bu yüzden bu ürünü üretmek, teknik elemanlar için calistirmamalarindan burada bu ürün başarılı yapamiyorlar. Bu ürün asitle, asite dayanıklı yuzeyaktiflerle ve korozyon inhibitörleri ile desteklenerek oksijen üretiminde leke sökücü yapılır. Bu leke sökücü etkisine göre en önemli özellik KÜF lekesini yünsüz taktirde tektilden çıkarır. Halının arkasindan.

Diğer çıkardığı lekeler: KAKAO, KAHVE, KOLALİ İÇECEKLER, YEMEK, MEYVE, MEYVE SUYU, ÇİMEN, DONDURMA, KETCAP, LİKOR, İLÂÇ, HARDAL, PARFÜM, ÇAY, TÜT, ÜRE kostik tarzı malzemeler içerir. Bu malzemeye protein çözme özelliği katmak için çamaşır suyu katılır bu kostik çamaşır suyu katkılı malzeme çeşitli ligant ve yüzey aktiflerle etkinleştirilir. Bu tarz leke sokuculere piyasada çeşitli isimler verilir. Protein çözücü, kan çözücü, yardımcı yıkama maddesi gibi. Yanı önemli olan içerik.bu tarz karışımların çıkardığı lekeler içeriği: albümün, bira, kan, kakao, çikolata, kahve, krem, yemek, meyve, meyve suyu, çimen, dondurma, ketçap, ruj, mayonez, ilaç, süt, KÜF, ter , çay, tütün, ure

SİZİ MUTLU ETMEK BİZİ MUTLU

Halılarımızı temizlerken biz sadece bir iş olarak bakmıyoruz olaya burada yazıyoruzlarımızı sadece laf olsun diye yazmıyoruz. Kendi evimizin halılarıymış gibi özen göstererek sizleri memnun etmek öncelikli görevimizde işimizi tamamlıyoruz, bu yüzden çok iyi oluyoruz bizi söyleyelim bizi bilgilendiririz. Şu anda düşünebilirsiniz parasını bitirdikten sonra benimle işi kalmayacak yada bizler halısını verdikten sonra sizinle birlikte işimizin kalmayacağını düşünebilirsiniz ancak yanlış. Biz size halılarınızı teslim ettikten sonra bir daha ki sefere çalışmak için dört gözle bekleyeceğiz yada sizin çevrrenizden birisinin bizi aramasını, günümüzde merdiven altı diye tabir edilen çok fazla fason çalışan birey var halı yıkama işinin adı güvenini sarınız sizde halılarınızı temizletmek için ucuz firmayı tercih ettiğiniz yerine kriterlerinizi bularak kaliteli firmayı seçmeye özen gösterin. Halı yıkamacıların iyileştirilmesi yöneltecek ve bu konudaki istismarların azalmasına faydası olacak. Lütfen sizler istediğiniz olun ve işini yapın.

UCUZA HALI YIKAMAK

Ucuza halı yıkamak yıkatmak mümkün mü? Makinadan feragat etmeden bu mümkün değil. Peki neden onun firmanın farklı fiyatları var bunun sebebi giderler bu işi yapan personel sadece bir araba alarak taşeron olarak fabrika sahiplerini zor durumda bırakıyor. Fabrikaların eleman güvenliği malzeme yönetimi daha bir sürü vardır. Ancak, hiç bir gideri yok, sadece kullandıkları arabaların mazotları, vergi kaydı yok kirası yokttur ahırdan bozma odası halılarını rezil ederler.size yapabileceğim en kıymetli öğütümüzü yaptığınız firmaların diyorum şahıslardan uzak durun kullanmışsınız.

HALI YIKAMANIN AŞAMALARI

Halı yıkama ve temizliği sıradan basit makinalarla yapılacak kolay bir iş değildir.
Halılarınızı yıkatma arzusuyla bizi aradığınız halılarınızı alacağımız saat günü büyüklüğü söyleyerek randevu veririz. Bu sayede sizi evinizde ofisinizde esir olamaktan kurtarırız.Daha sonra boy taahüt ettiğimiz zaman gelerek halılarımız kapımızda sayarak cinsine göre ayırarak makbuza yazarız ve makbuz odasında halılarınızı alıyorız. Aldığımızda halıları fabrikaya da fişleriz bir karıştıracağınız mahal vermeden halıları türkiye göre ayırırız halılar yıkama işleminden önce çırpma maki sonra alacaksınız sonra yıkama işleminde 11 fırçalı tam otomatik bant sistemli makinalarda yere değmeden era111 havlu temizleme askıları asılır bu sayede kalan% 5 lik parça kurutulur bu işlemlerin temizlendiği halının masasında son kez kontrol edilir çıkmayan leke mevcut durumda halınızı tekrar çalıştıır aynı işlemlerden sonra tekrar aynı leke yine dışarı çıkmadan ise burada lokal olarak yapılır. Halılara parfüm sıkarak son kontrolünü hazırlayabiliz.

EVDE HALI YIKAMA

Daha önceki odaları halı yıkama firmalarının genel durumu dönemlerde evdeki halıların yıkanması birkaç ev hanımının bir araya gelerek apartman bahçeleri yapılmamasıtaydı veya balkonlarda, banyolarda yapılmaktaydı. Buda halıları temizlemenin diğer bir şekliydi. Hanımlar koca bir günü halı yıkamaya ayırırlar ellerinde fırçalar kovalar akşama kadar halı yıkamaya uğraşırlardı. Güzel güzel ovalarlar saatlerce süre su akıtırlar, bol bol caydırıcı çöpçüler günün başında görevlerini yerine getirmenin huzuru ile halıların duvarlarının üzerini asarlardı.

Buraya kadar iyi ama daha sonra o halı günlerce suyunun süzülmesini bekler günlerce onurunu ve suyunu bitirmiş kaldıdı.Hanımlar günlerce bel ve sırt ağrısı çeker.elleri halıları ovalamaktan delinir. Ondan sonrada kadere isyanları oynarlar.Birde havalar bozarsa ya yağmur yağarsa bak o zaman isyanlara.sen olsan şimdi yine sana halı yıka deseler yıkar mısın? Birde şöyle düşün.Telefonu eline alıyorsun.Bingo halı koltuk yıkamayı arayıp gelip kapınız halinizi alıp alıp götürüyorlar.Tertemiz mis gibi kokan halı yıkayıcıları yıkayıp paket alıyorum.

Halılarını alıp salonunuza ve odalarına seriyorsun ve çektiğim onca eziyete kimseyi istemesin.Çoklarımın sevdiklerinden mı yoksa yıkatmak mı diye ne dersiniz.Halıyı yıkamaya bir gününü hediye, ağrıları bir hafta çekmek mi istersin yoksa halınızı yıkattırıp sana yardım etmeni istediğin arkadaşlarınla ​​gün düzenlemek makarnalar börekler yemeyi mi istersiniz.Hanımlar dileğiniz.Ben makarna böreği yıkamaya tercih ederim. afiyet olsun…

BAŞIN SIRALARI

İşinizi büyütmek, başarısını sağlamak için yapılması gerekenler var olmaktatan geçer.Yaratıcılık icat etmek, denemek, büyümek, risk almak, konseptini yapmak ve zevk almaktır. İşinizde başarılı olmak, dikkatinizi ve enerjinizi yaratıcı olmanın yollarını bulmaya odaklanır. Sorun bir tane ise çözümün en az bin tane olduğundan aklekten çıkarmayın. Bir şeyler onu zaman yaptınız yollarda yapmayın.Her zaman yaptığınız gibi yaparsanız sonuç hep aynı olacak. Çağrışım kur, ayarla, uyarlayın, yer açtı, büyütün küçültün, yeniden düzenleyin. Araştırın. Merakınızı sürekli besleyin. Riskleri temizlemek bir seçenek olarak algılayın. Başarılı olacağınıza inanın. büyümek, büyük olmak veya sıradan olmak. Ya bugünü kurtaracaksın yada gelmiyor !!!

TAVSİYE VE MEMNUNİYET

Halı yıkama işinin en büyük reklamıdır, tavsiye ve hizmet işinizi doğru yapmanın mükafatıdır. Eğer ki işinizi temiz ne doğru yapmış iseniz bir müşteri büyüklüğü iki, üç, dört olacak. Bunun bilincinde olmak istiyor. Bu iyi firma olmanın başında olmazsa bunu başararak sizde bizim çevremizi bekliyoruz. Firma olarak yaptığımız işlerin olabileceği ve uzman personelimiz ve ekipmanlarımıza güveniyoruz. Bizi tavsiye ederek memnuniyetinizi çevrenize ve dostunuza iletmeniz bizim için en büyük reklamdır.

EVCİL HAYVAN BULUNAN EVDE HALI BAKIMI

Evcil hayvan bulunan evlerde temizlik normal evlere göre daha zordur ancak o tatlı güzel sadık canlılar için bu zorluğu çekmek bence normaldir ve buna göre değer. Halı ve evcil hayvan çok zordur gerçek evde evcil hayvan bakımı çok sıkıntılı hem onlar için, hem sizin için doğal ortamlarda daha mutlu olduklarını düşünmekteyiz.

Halı bakımında neler varsa peki normal bir evde haftada 3-4 kez elektrik süpürgesi kullanmak yeterliyken evcil hayvan bulunan bir evde en az haftada 6-7 yani haftanın her günü temizlik yiyeceği evcil hayvanların kılları her yerde uçuşmaya başladığı durumda. Halılarınızı süpürmenin dışında halinize evcil hayvanınızın pati izleri gibi bir sürü leke oluşacaktır en az 3 ayda bir halı yıkarken yapıyorsunuz. Bunu evde yapabilirsin … … bu işin kışı var, yağmuru var, bu güne şuraya girelim: evcil hayvanların kirlettiği halıları biz profesyonel ekipmanımız ve kadromuzla temizliyoruz bizim için çocuk oyuncağımız olan bu işimiz için çok zordur.

Halı yıkama Ankara da oğlunuz çok fazla evcil hayvan tedavisi oluyor fark ettik. Halıyı sadece yıkamak zaten temizlenmiş olan makineyi temizle makineyi seçtiniz. Halinizi aldığımız araç kullandığımız etiket her şeyin bir tane var, sıradan ürünler değil hiç biri.

Halı Yıkama” için bir yorum

  • Haziran 2, 2018 tarihinde, saat 9:16 am
    Permalink

    Gerçekten halılarım büyük bir özen ve titizlikle yıkanmış tertemiz olmasınınn yanı sıra evimi saran güzel koku bi harika teşekkürler iyi çalışmalar✌😊

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın