Halı Yıkama Ankara

Halı yıkama Ankara olarak biz değerli müşterilerimizin yaşadıkları sıcak, mutlu yuvalarında sağlıklı ve sıhhatli olarak yaşamlarını sürdürebilmeleri için en çok gerekli olan yaşadıkları ortamların temiz ve hijyenik olabilmesi adına sizin en yakın yardımcınız olmak için her zaman sizlerin en yakınında bulunmaktan gurur duyuyoruz.

Doğru ekipmanlar doğru elemanlar ve doğru hijyenik yıkama ile sağlığınıza zarar vermeden size hizmet vermek biz Halı Yıkama Ankara için çok önemlidir.

7 gün 24 saat 4 mevsim konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla size en yakın yine Halı Yıkama Ankara fabrikası olup bundan dolayı size yakın olmanın gururunu taşıyoruz.

Ankara’nın her bölgesinde adresiniz neresi olursa olsun size telefonunuz kadar yakınız. Sizin yapmanız gereken sadece telefonu elinize alıp bizi aramanız.

Ücretsiz servislerimizle güler yüzlü personelimizle halılarınızı kapınızdan alıp hijyenik ve tertemiz yıkanıp parfümlenip poşetlendikten sonra size tekrar teslim ediyoruz.

Halı Yıkama Ankara firması olarak bizi arayın.Aklınızda hiçbir soru işareti olmadan güvenle halınızı bize teslim edin ve gerisini siz hiç merak etmeyin.

Halı yıkama konusunda öncü, güvenilir, saygı duyulan ve en önemlisi siz müşterilerimize saygı duyan bir firmayız.

SİZ MÜŞTERİLERİMİZİN GÜVENİNİ KAZANMAK BİZİM İÇİN PARA KAZANMAKTAN DAHA ÖNEMLİDİR.

Halı temizliği evde bir hayli zordur.halıyı elde yıkamaya kalkarsanız işin içinden çıkamazsınız.işte artık işin kolayı var. halı yıkama Ankara firması Bingo Halı Yıkama hemen imdadınıza yetişiyor

BAŞARININ SIRRI

Bir çok halı yıkama firması var ancak biz halı yıkama Ankara bu işin hakkını vermeye çalıyoruz. Malum oto yıkamada yada mahalle arasında yapılan yada yapılmaya çalışıldıgı gibi yapmıyoruz.

HALI YIKAMA AŞAMALARI

Adres bize gelir
Vermiş oldugumuz günde ve saatte gelerek halılarınızı alırız
Alınan halılar fişlenir
Halılar cinsine göre ayırılır
Toz alma işlemi yapılır
Otomatik halı yıkama makinelarında halınız yere değmeden lekenin durumuna göre 2-3 defa yıkanır
Kurutma
Havalandırmaya alınır
Son olarak kontrol edilen halılar parfümleme ve paketleme işleminden sonra halılarınızı teslim ederiz

Halı yıkama Ankara fabrikası olarak Özellikle şunu belirtmeliyim ki piyasada çok değişik halı yıkama deterjan ve şampuanları var. Fakat bu halı yıkama sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmaları vardır.önde gelen bu 3 büyük firma bitkisel halı şampuanları üretir.

Sebebide şudur. Kesinlikle halının yapısını bozmayan deforme etmeyen ömrünü kısaltmayan özeliilkle seçilmiş denenmiş ürünlerdir. Bu nedenle en uygun bitkisel ve antibakteriyel halı sampuanlarıyla halılarınız halı yıkama Ankara fabrikasında yıkanmaktadır.

HALI YIKAMA ANKARA OLARAK HEDEFİMİZ

Kesilikle anlık günlük kazanç ve müşteri peşinde değiliz.hergeçen gün kaliteyi artırarak hizmet vermeye çalışıyoruz müşteri memnuniyetini esas alarak Ankara nın her bölgesine hizmet vermekteyiz.

BAZI HİZMET VE SERVİS BÖLGELERİMİZ

100.Yıl İşci Blokları , 50. Yıl , Ahlatlıbel , Akarlar ,Nasuh Akar , Oğuzlar , Oran , Orta İmrahor , Osman Temiz , ön Cebeci , Akpınar , Angora , Anıttepe , Arka Topraklık , Aşağı Dikmen , Aşağı İmrahor , Aşağı öveçler , Aşıkpaşa , Ata , Aydınlar , Ayrancı , Aziziye , Bademlidere , Bağcılar , Bahçelievler , Balgat , Barbaros , Basın Sitesi , Bayraktar , Beşevler , Beysukent , Beytepe , Bilkent , Birlik , Boztepe , Büyükesat , Cebeci , Cevizlidere , Cumhuriyet , çamlıtepe , çankaya , çavuşlu , çayyolu , çiğdem , çukurambar , Devlet , Dilekler , Doğuş , Ehlibeyt , Emek , Ertuğrulgazi , Erzurum , Esat , Esatoğlu , Eti , Evciler , Fakülteler , Fidanlık , Gaziosmanpaşa , Gökkuşağı , Göktürk , Güvenevler , Güvenpark , Güzeltepe , Harbiye , Hilal , Huzur , Hürriyet , İleri , İlkadım , İlkbahar , İlker , İmrahor , İncesu , Karahasanlı , Karakusunlar , Karapınar , Karataş , Kavaklıdere , Kazım özalp , Keklik Pınarı , Kırkkonaklar , Kızılay , Kızılırmak , Kocatepe , Korkutreis , Kömürcü , Kumrular , Kurtuluş , Küçükesat , Kültür , Malazgirt , Maltepe , Mebusevleri , Meşrutiyet , Mustafa Kemal , Mutlukent , Mühye , Mürsel Uluç , Naci çakır , Öveçler , Remzi Oğuz Arık , Sağlık , Sancak , Seyranbağları , Sıhhiye , Sokullu Mehmet Paşa , Söğütözü , Şehit Cengiz Karaca , Şehit Cevdet özdemir , Tınaztepe , Tohumlar , Topraklık , Tunalı Hilmi , Turan Güneş , Umut , üniversiteler , Yeni Oran , Yıldız , Yıldızevler , Yukarı Bahçelievler , Yukarı öveçler , Yücetepe , Zafer , Zafertepe Mahalleleri vs..

HALI YIKAMA ANKARA FABRİKASI FİZİKİ YAPISI

Hem göze hitap eden hem de kalite olarak halı yıkama Ankara müşterilerimize hizmet vermek istedik aynı zamanda tabi ki daha hijyenik ve sağlıklı.
halı yıkama Ankara fabrikası 1000m2 kapalı ve 350m2 üzeri kapalı yanları açık alana sahiptir.açık kapalı kurutma odalarımız bulunmaktadır.kışında yaz ayı gibi 4-5 gün içerisinde halılarınızı teslim ediyoruz.tam otomatik makinalarımızla halılarınız yere değmeden yıkanır ve kurutularak servis edilir.

Müşterilerimiz biz Halı Yıkama Ankara ya daha önceki deneyimlerinde diğer firmanın halılarını nemli getirdiğini yada halının tozlu veya sert olduğunun şikayetinde bulundular.

Bunun sebebi, diğer firmalar veya kişiler halıları direk güneş altında kurutur.Veya kullandıkları kimyasal olan ilaçlar sebep olur.

Halı asla direk güneş altında kurutulmaz ve kimyasal ilaçlarla yıkanmamalıdır.

EVDE HALI TEMİZLEME DE NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Evde halılarını silen hanımların yani daha titiz davranan hanımların halıları daha çok kir birikmesi görülmektedir.
Halılarınız Halı Yıkama Ankara ya geldiğinde hemen anlıyoruz ki halısı çok silinmiş.
Halılar asla silinmemeli.
Lekelere çok acil durumda kalmadığınız sürece müdahale edilmemeli.
Elektirik süpürgesiyle gün aşırı süpürülmeli.
Her gün eviniz havalandırılmalıdır.

Bu uygulamaları yaparak halınızın kullanım ömrünü uzatabilir sağlıklı yaşam alanlarına kavuşabilirsiniz.

Sizde halılarınızı yıkatırken macera aramak yada beklenmedik bir süprizle karşılaşmak istemiyorsanız, Ankara genelindeki müşterilerimiz gibi bizi tercih edin.

Firmamızın en büyük ve güçlü olduğu yer referanslarımızdır.Mutlu ettiğimiz her müşteri en büyük dayanağımız ve referansımızdır.