Hizmetlerimiz

HALI YIKAMA


Profesyonel halı yıkama temizleme hizmetleri sunuyoruz. Servislerimiz tarafından halı yıkama merkezimize getirilen halılarınız, öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Sonrasında yıkaması sağlanır. Ankara’nın tüm semtlerine hizmet veren halı yıkama araçlarımız la hizmetinizdeyiz

KOLTUK YIKAMA


Sizin için en iyi koltuk yıkama hizmetini sağlamaktayız. Koltuk yıkama hizmetimiz oldukça detaylı olup koltuk ve yataklarınızda bulunabilecek mayt, akar ve bakterilerin temizliğini ister buharlı koltuk yıkama isterseniz sulu sistem yıkama ile sağlamaktayız.

Koltuk ve yataklarınızı lekelerinden arındırarak sağlıklı hale getirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi ucuz koltuk yıkama aldatmacasına karşı bilinçlendirmek isteriz, size gelecek olan aracın yakıtını bile neredeyse karşılamayacak fiyatlara gelip, evinizdeki ürünleri mahvetmelerine müsaade etmeyin.

YORGAN YIKAMA


Kış aylarının vazgeçilmez eşyalarından biri diğeri de yorganlarımızdır. Dikkat etmemiz gereken en önemli noktalardan birisi ise yorganların sandığımızdan çok daha fazla derecede kirlenebilecekleri ve belirli ortam ve sıcaklık derecelerinde ciddi anlamda mikrop barındırabilecek özellikte olmalarıdır. Bu nedenle yorganlarınızı profesyonel yorgan yıkama ile sağlıklı hale getirmelisiniz.

BATTANİYE YIKAMA


Battaniye yıkama da aynı yorgan yıkama gibi, serin bahar akşamlarında üzerinize alıp örttüğünüz battaniyeler, zaman içerisinde kirlenir ve yıkanması gerekir battaniye yıkama konusunda da yorgan yıkama da olduğu gibi sizlere kusursuz hizmet sunmaktayız.

STOR PERDE YIKAMA


Stor perde yıkama çok riskli bir işlemdir. perdeleriniz güneşi engellemek için yapılmış aksesuarlar olduğu için güneş perdelerinizi yıpratır ve yırtılma ihtimalini artırır, Hassas bir işlemden geçen stor perdeleri yıkama işleminde kullanılan şampuan ve ekipmanlar çok önemlidir. Evinizde bu işlemi yapmak sizin için çok daha kötü sonuçlar doğurabilir. Profesyonel yardım almanız siz ve stor perdeleriniz için en iyi seçenek olacaktır.

YERİNDE HALI YIKAMA


Yerinde halı yıkama ev ve iş yerlerindeki duvardan duvara olan halılarınızın temizlenmesi konusunda profesyonel yardımcınız, Bingo halı yıkama yanınızda.

Yerinde halı yıkama esnasında kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez. Profesyonel hizmet almanız sizi risklerden koruyacaktır.

Bazı Servis Bölgelerimiz

100.Yıl İşci Blokları , 50. Yıl , Ahlatlıbel , Akarlar ,Nasuh Akar , Oğuzlar , Oran , Orta İmrahor , Osman Temiz , ön Cebeci , Akpınar , Angora , Anıttepe , Arka Topraklık , Aşağı Dikmen , Aşağı İmrahor , Aşağı öveçler , Aşıkpaşa , Ata , Aydınlar , Ayrancı , Aziziye , Bademlidere , Bağcılar , Bahçelievler , Balgat , Barbaros , Basın Sitesi , Bayraktar , Beşevler , Beysukent , Beytepe , Bilkent , Birlik , Boztepe , Büyükesat , Cebeci , Cevizlidere , Cumhuriyet , çamlıtepe , çankaya , çavuşlu , çayyolu , çiğdem , çukurambar , Devlet , Dilekler , Doğuş , Ehlibeyt , Emek , Ertuğrulgazi , Erzurum , Esat , Esatoğlu , Eti , Evciler , Fakülteler , Fidanlık , Gaziosmanpaşa , Gökkuşağı , Göktürk , Güvenevler , Güvenpark , Güzeltepe , Harbiye , Hilal , Huzur , Hürriyet , İleri , İlkadım , İlkbahar , İlker , İmrahor , İncesu , Karahasanlı , Karakusunlar , Karapınar , Karataş , Kavaklıdere , Kazım özalp , Keklik Pınarı , Kırkkonaklar , Kızılay , Kızılırmak , Kocatepe , Korkutreis , Kömürcü , Kumrular , Kurtuluş , Küçükesat , Kültür , Malazgirt , Maltepe , Mebusevleri , Meşrutiyet , Mustafa Kemal , Mutlukent , Mühye , Mürsel Uluç , Naci çakır , Öveçler , Remzi Oğuz Arık , Sağlık , Sancak , Seyranbağları , Sıhhiye , Sokullu Mehmet Paşa , Söğütözü , Şehit Cengiz Karaca , Şehit Cevdet özdemir , Tınaztepe , Tohumlar , Topraklık , Tunalı Hilmi , Turan Güneş , Umut , üniversiteler , Yeni Oran , Yıldız , Yıldızevler , Yukarı Bahçelievler , Yukarı öveçler , Yücetepe , Zafer , Zafertepe Mahalleleri vs..