Bingo Halı Yıkama Ankara, 0312 481 94 68 Çankaya, Mamak, Dikmen Fabrikası

era111 halı şampuanı

Ankara Bingo halı yıkama olarak, Siz değerli müşterilerimizin yaşadıkları sıcak, mutlu yuvalarını sağlıklı ve sıhhatli olarak yaşamlarını sürdürebilmeniz için Evlerinizin temiz ve hijyenik olabilmesi adına elimizden gelen in en iyisini yapmak ve sizin en yakın yardımcınız olmak için her zaman sizlerin en yakınında bulunmaktan gurur duyuyoruz.

Doğru ekipmanlar doğru elemanlar ve doğru hijyenik yıkama ile sağlığınıza zarar vermeden size hizmet vermek biz Ankara Bingo Halı Yıkama için çok önemlidir.
7 gün 24 saat 4 mevsim yaz kış konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla en yakınınızda Ankara Halı Yıkama fabrikası olmanın gururunu taşıyoruz.
Ankara’ nın her bölgesinde adresiniz neresi olursa olsun size bir telefon kadar yakınız. Sizin yapmanız gereken sadece telefonu elinize alıp bizi aramak.
Ücretsiz servislerimizle güler yüzlü personelimizle halılarınızı kapınızdan alıp hijyenik ve tertemiz yıkanıp parfüm ve poşetlendikten sonra size tekrar teslim ediyoruz.
Ankara Halı Yıkama firması olarak bizi arayın farkı yaşayın.


Aklınızda hiçbir soru işareti olmadan güvenle halınızı bize teslim edin ve gerisini siz hiç merak etmeyin.
Firmamızda kredi kartı geçerlidir
Halı yıkama konusunda öncü, güvenilir, saygı duyulan firma Bingo Halı Yıkama.

 

– HALILARINIZI TESLİM EDERKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ –

Halılarınızı bir yıkama firmasına verirken dikkat etmeniz gerekenler şunlardır.

  • Halı yıkama firmasını çok iyi araştırın. Bu firmalar yerleşik bir düzen içerisin de mi yoksa bu işi mevsimlik olarak mı yapıyorlar bunun araştırması içerisinde olun.Müşterilerin halılarını teslim ettikleri firmanın daha sonra böyle bir firmanın olmadığı ve halılarının geri gelmediğinden yakındıkları görülmüştür.
  • Fiyatları net öğrenin,ödemeyi halılar geldikten sonra yapın.
  • Makbuz veya mesaj almadan halılarınızı teslim etmeyin.
  • Makbuzda firmaların isminin,telefon numaralarının,adreslerinin,kaç adet halı verdiğinizin,makbuz numarasının yazılı olup olmadığına dikkat ediniz.
  • Makbuz üzerine yazılan kendi telefon numaranızın doğru olup olmadığına dikkat ediniz.
  • Yıkanan ve teslim edilen halılarınızı poşet içerisinde bırakmayın,uzun süre poşette kalan halılar küf çillenme yapmaktadır.
  • Teslim süresi içerisinde gelmeyen ve teslim edilmeyen halılarınızın takipçisi olunuz.
  • Yıkamada kullanılan halı şampuanları ve leke çıkarıcı ürünleri sorgulayın.

 

YIKAMALARIMIZ ANTİ-BAKTERİYEL VE ANTİ-VİRAL YIKAMADIR

Ne demek Antiviral VİRÜSLERE KARŞI etkili, virüsün etkisini kıran veya azaltan maddeler içermektedir sağlık bakanlığı onaylı şampuanlarla yıkanmaktadır.

Antibakteriyel ne demek BAKTERİLERİN yaşamasını durduran veya üremesini önleyen Yıkama.

Ege Üniversitesi ERA111 Şampuan Raporu

Halı Yıkama Ankara İçin Bazı Hizmet ve Servis Bölgelerimiz

Halı yıkama Ankara, Dikmen, Mamak, Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı, Yenimahalle, Cebeci, Dikimevi, 100.Yıl İşci Blokları , 50. Yıl , Ahlatlıbel , Akarlar ,Nasuh Akar , Oğuzlar , Oran , Orta İmrahor , Osman Temiz , ön Cebeci , Akpınar , Angora , Anıttepe , Arka Topraklık , Aşağı Dikmen , Aşağı İmrahor , Aşağı öveçler , Aşıkpaşa , Ata , Aydınlar , Ayrancı , Aziziye , Bademlidere , Bağcılar , Bahçelievler , Balgat , Barbaros , Basın Sitesi , Bayraktar , Beşevler , Beysukent , Beytepe , Bilkent , Birlik , Boztepe , Büyükesat , Cebeci , Cevizlidere , Cumhuriyet , çamlıtepe , Çankaya Halı Yıkama , çavuşlu , çayyolu , çiğdem , çukurambar , Devlet , Dilekler , Doğuş , Ehlibeyt , Emek , Ertuğrulgazi , Erzurum , Esat , Esatoğlu , Eti , Evciler , Fakülteler , Fidanlık , Gaziosmanpaşa , Gökkuşağı , Göktürk , Güvenevler , Güvenpark , Güzeltepe , Harbiye , Hilal , Huzur , Hürriyet , İleri , İlkadım , İlkbahar , İlker , İmrahor , İncesu , Karahasanlı , Karakusunlar , Karapınar , Karataş , Kavaklıdere , Kazım özalp , Keklik Pınarı , Kırkkonaklar , Kızılay , Kızılırmak , Kocatepe , Korkutreis , Kömürcü , Kumrular , Kurtuluş , Küçükesat , Kültür , Malazgirt , Maltepe , Mebusevleri , Meşrutiyet , Mustafa Kemal , Mutlukent , Mühye , Mürsel Uluç , Naci çakır , Öveçler , Remzi Oğuz Arık , Sağlık , Sancak , Seyranbağları , Sıhhiye , Sokullu Mehmet Paşa , Söğütözü , Şehit Cengiz Karaca , Şehit Cevdet özdemir , Tınaztepe , Tohumlar , Topraklık , Tunalı Hilmi , Turan Güneş , Umut , üniversiteler , Yeni Oran , Yıldız , Yıldızevler , Yukarı Bahçelievler , Yukarı öveçler , Yücetepe , Zafer , Zafertepe Mahalleleri

 

 

 

Çankaya Halı Yıkama Ankara Halı Yıkama Ankara Halı Yıkama Fabrikaları Dikmen Halı Yıkama Gölbaşı Halı Yıkama Halı Yıkama Ankara Koltuk Yıkama Ankara Mamak Halı Yıkama Yorgan Yıkama Ankara

Arayın