Çankaya Halı Yıkama

ÇANKAYA HALI YIKAMA

İnsanlar neden halılarını yıkatırlar. Halı yıkatmanın en önemli nedenlerinden birisi halılarım kirlendi demelerindendir.Halbuki halı yıkatmanın en önemli nedeninin bizce Çankaya halı yıkama olarak bakteriler bu yüzden tercih edilir.

İnsan sağlığına zararlı malzemelerin en favori bölgeleri, ihtiyaç duydukları ısıyı, nemi ve besinleri kendilerine verebilecek tek yer evlerinizde bulunan halılarınızdır.

Halıların altında üstü veya dibinde büyüyüp çoğaldı bu canlılar dokunma veya soluma yoluyla ıslabilirumuza rahatlıkla girebilir ve çeşitli rahatsızlıklara yol açabilirler.

HALİLARDAKİ BAKTERİLERDEN NASIL BİR MÜCADELİ YAPARAK KURTULABİLİRSİNİZ.

Öncelikle temizleme bilmekte fayda var.Bunlardan yüzde yüz kurtulabilir miyiz? Hayır.

Halılarınız size temiz görünseler de yıl en az iki defa antibakteriyel olarak yıkatınız.

Ayrıca onun gün iyi kalite bir elektrik süpürgesi ile rutin temizlik işlemi yapılmalıdır.

Ayrıca yaz olsun kış olsun sıcak ya da soğuk olsun hava durumu fark etmeden evinizin havalanmasına çok dikkat etmelisiniz.

En önemlisi halılarınızı sadece suyla yıkayan bir firmaya değil antibakteriyel sağlığınıza zarar vermeyecek bir içecek ve bitkisel temizlik ürünlerini kullanarak Çankaya halı yıkama firmasını seçin.

TEMİZLENMİŞ HALI NASIL OLUR?

Halı yıkamada iyi yıkanmış halı onu zaman parlak ve ormanda canlıdır.Halıyı köşesinden katlayıp aradıklarına bakarken hav aradıklarında tüy dahil hiçbir nesneye rastlayamazsınız

Yüzeysel yıkanmış halı mat ve üstü cansızdır ve üstü kir kokusu hala vardır.

HALİLARİNİZİ YIKATIRKEN NELERE DİKKAT EDECEKSİNİZ?

 • Halı yıkama firmasını seçerken ayarla firmayla ilgili araştırmayı mutlaka yapmalısınız
 • Yıkama konusunda firma size ne tür garanti verebiliyor
 • Nasıl yıkadığını halılarınızı neyle yıkadığını ne kadar temizleyelim ne kadar temizleyelim.
 • En önemlisi halılarınız odada boy, sabit telefon, cep telefonu ve adresi olan bir belgesini mutlaka talep etmelisiniz
 • Firmadan halıyı teslim etmeyiniz.
ÇANKAYA HALI YIKAMA OLARAK BİZ ..
 • Halılarınız antibakteriyel olarak yıkıyoruz
 • Halılarınızı yaz kış fark etmeden 3-5 iş günü içerisinde teslim ediyoruz
 • Fiyat, alıyorken ne söylersek verirkende aynısını söylüyoruz
 • En önemlisi kendi evimizin halısıymış gibi yıkamayı büyüklüğünü garanti ediyoruz.

Ve iddia ediyoruz biz Çankaya halı yıkamadan memnun olmayan müşterimiz bugüne kadar olmadı ve bundan sonrada olamazcak…

Siz değerli pazarlarımızı birde sürpriz’imiz var hizmetlerimizden

halı yıkama, koltuk yıkama, kanepe yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, stor perde yıkama, battaniye yıkama, yaptıran sahildeimize ikinci hizmetimizde% 20 indirim

Oran halı yıkama olarak evlerimizin vazgeçilmezi olan halı halılarını doğru teknik ve antibakteriyel olarak temizliyor ve sizden onları optimize etmenizi sağlıyoruz.

Anteribakteriyel halı yıkama nedir? Halıların temiz görünmesi, aynı zamanda açık bir sağlık şartlarının uygun yıkanmasıdır.

Biz oran halı yıkama olarak sizlere halılarınızı tertemiz ve aynı zamanda antibakteriyel olarak sağlık kurallarına uygun yıkayıp sizlere teslim ettik.

Bu hizmetler sizlere sunarken aklımızdan geçen ilk ve öncelikli düşünce sizden önceliği öncelikdır.

Evinize ayrı bir hava veren halıyı hak ediyor.

NEDEN HALI TEMİZLİĞİ

ÇANKAYA Halı Yıkama olarak araştırmalarımızda normal bir insan bedeninden günde 1-3 gram ölü deri döküldüğü görülmektedir. halılarda bolca kuruluyor.

Even onu köşesinde bulunan alerjenler sıcağı, nemi sevdiklerinden bazıları halının yüzeyinden iç kısımlarına yerleştirip rahatça çoğalmakta ve aralarında kendilerine mesken yapıp ev sakinlerinin başına dert ediyorlar.Bunlardan kurtulmasını birinci dereceden hijyen ve temizlik şartlarının birebir dileği dileğiyle yapabilirsiniz.

 1. Ellerimizin ve bedenimizin temizliği
 2. Diş temizliği
 3. Yiyeceklerin temizliği
 4. Evimizin temizliği
 5. Çevremizin temizliği

Bu kurallardan bir çoğunu elimizden geldiğince yapıyoruz.Evimizin temiz havlu ve koltuklarımızın odalarında en az iki kez yıkatmak (antibakteriyel olarak), yaz ve kış farkları yaşarsanız, en az iki, üç saat havalandırmak sizde kullanımın açık katında olabileceği aşikardır.

ÇANKAYA halı yıkama için bizde sizin adınıza araştırmadık ve sizlerle paylaşalım istedik ..

ÇANKAYA Halı Yıkama olarak sizler için kalite politikamız.

Bunun içinde ÇANKAYA halı yıkama, insanın hizmetine göre çalışanğımızı ve bu işi yaparken sizlerin sağlığınızı bozmak politikamız ve çalışma prensiplerimizin olduğu yerde bırakıldı.

Bir firma odada işlerin sonuna kadar açık olmalı, müşteri memnuniyetini ön planda tutmalıdır.Müşteri ile ilgili önce halıyı alıp sonra da parasını almak ve en sonunda da bana ne demekten ibaret olmamasını istiyorum.

BİNGO ÇANKAYA halı yıkama için birebirdir.Firimizin ne zaman işleyen islerin kurulduğu ve yaptığımız işten sonra mutlu ve başarmış olduğumuzda haz duygusunu nasıl bizzat bizzat ÇANKAYA halı döşeme için nasıl bir duygudur.

Bu duygu kazanıyoruz paradan daha fazlası bizim için.Ve sizden aldığımız parayı sonuna kadar hak ettiğimizin duygusudur.

Her firma kendi üretimi ve iş yapar.Kimisi uzun yıllar bu işlere ve üretime devam eder, kimiside orada bir sefer kandırır, parasını alır ve piyasadan silinir, kaybolup giderler

Biz Çankaya halı yıkama için hedef bugün sadece, ve yarın değil gelecek yıl da güvende birlikte çalışacağız.Güven alınmazsınız.Biz verdiğiniz siz güveneceğiz

Arayın